top of page

Biz kimiz ?

İstanbul Rehberli Turları  A6921 belge numaralı TÜRSAB üyesi Complete Travel Services seyahat acentasının
iç turizm odaklı internet tanıtımı ve gezi satışı yapan web sitesidir.
 

2009 yılında turizm faaliyetine başlayan Complete Travel ülkemize gelen yabancı turistlere İstanbul'u en güzel şekilde tanıtan gezi programları ile TripAdvisior sitesinde İstanbul'un en iyi 10 seyehat acentası arasına girmiştir. Bu alandaki başarısını iç turizm ile taçlandırmak amacı ile konusunda deneyimli rehberleri ve personeli ile bu web sayfasını hazırlamıştır.

 

Günümüzde yaşadığı şehiri en güzel şekilde gezmek, tanımak, hikayelerini dinlemek isteyen on binlerce kişiye ulaşma bizim en büyük hayalimiz. Bu amaç doğrultusunda profesyonel gezi rotaları hazırlamak için inanın çok uğraştık, hazırlanan bu rotaları umarız sizlerde beğenirsiniz. 

Dalai Lama

Tarık Saylan

Profesyonel Turist

Rehberi - Acenta Sahibi - Tur programı sorumlusu

1974 İstanbul doğumlu. Kimya mühendisliği mezunu olsada turizme gönül vermiş 20 yıllık acentacı. 2005 yılında Kocaeli üniversitesinden mezun olup rehberlik kokartı sahibi oldu. Yerli ve yabancı pek çok tur firmasında çalıştıktan sonra kendi acentasını 2009 yılında kurdu. Turlara bizzat rehberlik yapıp işin mutfağında olmayı seviyor

Necdet İsmet

 

Rezervasyon sorumlusu

1988 yılında Şam'da bir Türk ailenin oğlu olarak doğdu. 2012 yılında Türkiye'ye döndü. Şam üniversitesi Cografya bölümünden mezun oldu ve insan kaynakları dalında uzmanlaştı. Türkçe, Arapça ve İngilizce biliyor. 4 yıllık turizm macerasına bizimle devam ediyor. Tur rezervasyonlarından ve mail yanıtlamadan sorumlu.

Fotoğraf Galerimiz

bottom of page